Specjalista ds. eksportu w dziale „Private Label”

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży w dziale „Private Label”
7 września 2018
Aparatowy – pracownik produkcji
20 października 2017

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?:

  • Współpraca z obecnymi klientami zagranicznymi oraz poszukiwanie nowych
  • Nadzór nad realizacją zamówień eksportowych
  • Koordynacja procesu wdrażania nowych produktów
  • Kalkulacja kosztów i przygotowywanie ofert handlowych
  • Udział w międzynarodowych targach kosmetycznych

CZEGO WYMAGAMY?:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługi Ms Office
  • Wyższego wykształcenia
  • Otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • Nastawienia na realizację celów i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w firmie handlowej lub dziale rozwoju produktu
  • Prawa jazdy kat. B
  • Gotowości do zagranicznych podróży służbowych
  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

ZAPEWNIAMY:

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobycie doświadczenia z zakresu handlu zagranicznego i rozwoju produktu
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach
  • Możliwość poznania zagadnień związanych z produkcją i sprzedażą kosmetyków
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Ok System