fbpx

Specjalista ds. eksportu

Pakowacz – pracownik produkcji
20 marca 2019
3 kwietnia 2017

1. PRZEJRZYSTY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opieka i obsługa powierzonych klientów eksportowych,
  • wprowadzanie zamówień i przygotowywanie dokumentów handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy,
  • organizacja i koordynacja wysyłek zagranicznych,
  • reprezentacja firmy na zagranicznych imprezach targowych.

2. JASNE OCZEKIWANIA:

  • znajomość języka angielskiego, hiszpańskiego, arabskiego,
  • obsługa MS Office w szczególności Excel,
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej min. 2 lata,
  • terminowość i wysoka jakość wykonywanych zadań,
  • orientacja na cel,
  • zdolności organizacyjne, komunikacyjne,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

3. KORZYŚCI ZGODNE ZE STANOWISKIEM I KOMPETENCJAMI:

  • ambitne i ciekawe zadania,
  • możliwość zdobycia bardzo bogatego doświadczenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • pełne wykorzystanie potencjału i umiejętności kandydata,
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, zniżki na firmowe produkty i usługi, parking, paczki, świąteczne, pikniki rodzinne, gotówka świąteczna, wczasy pod gruszą, opieka medyczna.