Pracownik działu kadr

Młodszy specjalista ds. mikrobiologii
30 listopada 2018

Miejsce pracy: Rzgów k. Łodzi

PRZEJRZYSTE KORZYŚCI:

  • ciekawa praca w wyjątkowej branży
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom; pakiet socjalny i rekreacyjno-sportowy OK System
  • ambitne zadania i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niekorporacyjna atmosfera i kontakt z ciekawymi ludźmi
  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami, człowiek jest na pierwszym miejscu, a pensja – zawsze na czas

JASNE OCZEKIWANIA:

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, kultura osobista i osobowość zespołowa
  • prawo jazdy kat. B.

PRZEJRZYSTY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców
  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników
  • sporządzanie i przekazywanie pracownikom zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich
  • prowadzenie korespondencji związanej z postępowaniami egzekucyjnymi
  • ewidencja, nadzór i organizacja wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • archiwizowanie dokumentów płacowych
  • przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemach HR