Młodszy specjalista ds. eksportu w dziale „Private Label”

Specjalista ds. importu
24 września 2018
Export Manager – Rynki Zachodnie
11 września 2018

Młodszy specjalista ds. eksportu

ZADANIA:

  • Wsparcie Key Account Managera w zakresie obsługi zamówień zagranicznych
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją zamówień eksportowych
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów zagranicznych
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
  • Udział w międzynarodowych targach kosmetycznych

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługi Ms Office
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i nastawienia na realizację celów
  • Zaangażowania i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Prawa jazdy kat. B
  • Gotowości do zagranicznych podróży służbowych
  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

ZAPEWNIAMY:

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zdobycie doświadczenia z zakresu handlu zagranicznego i rozwoju produktu
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach
  • Możliwość poznania zagadnień związanych z produkcją i sprzedażą kosmetyków
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Ok System