fbpx

Kupiec Surowców Chemicznych

Kontroler jakości
1 grudnia 2022
Grafik 2D
29 czerwca 2022

Delia Cosmetics to jedna z największych firm kosmetycznych w Polsce. 35 mln sztuk kosmetyków produkowanych rocznie czy 80 rynków zbytu nie są kwestią przypadku. Za tymi sukcesami stoją ludzie, którzy kierują się uczciwymi zasadami. Dołącz do nas jako: Kupiec Surowców Chemicznych

TWÓJ ZAKREs OBOWIĄZKÓW

  • Negocjacje cen i kontraktów surowców chemicznych,
  • dokonywanie zakupów na podstawie zapotrzebować MRP,
  • poszukiwanie nowych surowców i kontrahentów.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zakupach orasz sprzedaży surowców chemicznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność współpracy, nawiązywania kontaktów i budowania relacji z kontrahentami,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość systemów MRP,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.

TO OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży,
  • ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole,
  • niekorporacyjna atmosfera pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami,
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, zniżki na firmowe produkty i usługi, parking, paczki świąteczne, pikniki rodzinne, gotówka świąteczna, wczasy pod gruszą. opieka medyczna.