fbpx

Junior Marketing Specialist

Specjalista ds. systemów zarządzania jakością
23 września 2020
Brand Manager – Makijaż
17 lipca 2020

Businesswoman with mobile phone in office

Miejsce pracy: Rzgów koło Łodzi

KORZYŚCI ZGODNE ZE STANOWISKIEM I KOMPETENCJAMI

  • możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży
  • ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole
  • niekorporacyjna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi zasadami
  • umowa o pracę
  • możliwość awansu

JASNE OCZEKIWANIA:

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Rzgowie k/Łodzi
  • zainteresowania związane z kosmetykami i modą
  • lekkie pióro
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Power Point
  • kreatywność i własna inicjatywa
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane wyższe wykształcenie na kierunkach Marketing, Zarządzanie oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie obszarem Digital Marketingu (social media, influencer marketing) czy PR

PRZEJRZYSTY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • tworzenie prezentacji w programie Power Point
  • pisanie tekstów do różnorodnych materiałów marketingowych
  • współpraca z influencerami
  • moderowanie dyskusji na profilach marek Delia Cosmetics w mediach społecznościowych, inicjowanie rozmów, odpowiadanie na pytania
  • wsparcie w prowadzeniu sklepu internetowego
  • udział w organizacji sesji zdjęciowych, eventów
  • koordynowanie współpracy barterowej z innymi firmami