fbpx

Grafik 2D

Kupiec Surowców Chemicznych
19 października 2022
Operator maszyn – aparatowy
14 czerwca 2021

Grafik 2D

Miejsce pracy: Rzgów

KORZYŚCI ZGODNE ZE STANOWISKIEM I KOMPETENCJAMI

  • możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży
  • ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole
  • niekorporacyjna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami

JASNE OCZEKIWANIA

  • znajomość Corel Draw, oraz pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • przygotowanie plików od podstaw do druku cyfrowego, offsetowego oraz dla platform www
  • kreatywna praca z plikami. Tworzenie grafik zgodnych z aktualnymi trendami w projektowaniu
  • praca z grafiką wektorową, modyfikacja gotowych grafik i tworzenie nowych
  • obróbka grafiki bitmapowej i przygotowanie ich do procesu produkcyjnego
  • tworzenie materiałów reklamowych i komunikacyjnych
  • modyfikowanie dotychczasowych projektów (przekładanie na inne formaty, tworzenie kolejnych SKU na bazie masterów)
  • chęć do nauki i samodoskonalenia.
  • umiejętność stacjonarnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • odpowiedzialność za wykonywane obowiązki
  • zaangażowanie
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy
  • fotografia produktowa oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem

PRZEJRZYSTY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • budowanie i aktualizacja bazy zdjęciowej dla materiałów graficznych i produktowych