Export Manager – Rynki Zachodnie

Młodszy specjalista ds. eksportu w dziale „Private Label”
11 września 2018
Export Manager – Rynki Wschodnie

ZADANIA:

  • aktywne poszukiwanie nowych rynków sprzedaży
  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży na podległym terenie
  • analiza konkurencji i tendencji na podległym rynku
  • sporządzanie raportów, analiz oraz prezentacji
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • organizacja i koordynacja zamówień eksportowych
  • reprezentacja firmy na zagranicznych imprezach targowych

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość min. jednego języka obcego: angielskiego lub francuskiego lub hiszpańskiego
  • native speakers mile widziani
  • biegła obsługa MS Office w szczególności Excel
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej min. 5 lat
  • terminowość i wysoka jakość wykonywanych zadań
  • orientacja na cel
  • zdolności organizacyjne, komunikacyjne
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B.

ZAPEWNIAMY:

  • ambitne i ciekawe zadania
  • możliwość zdobycia bardzo bogatego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pełne wykorzystanie potencjału i umiejętności kandydata
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pakiet sportowo-rekreacyjny OK System