fbpx

E-Commerce & Amazon Manager

Operator maszyn
9 marca 2020
Product manager – pielęgnacja
4 marca 2020

Korzyści zgodne ze stanowiskiem i kompetencjami:

  • możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży
  • ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole
  • niekorporacyjna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi zasadami

Jasne oczekiwania:

  • minimum 2-3-letnie doświadczenie w obszarze e-commerce
  • dobra znajomość zagranicznego i polskiego rynku e-commerce, znajomość platformy sprzedażowej Amazon + krajowych
  • doświadczenie w zarządzaniu procesem i organizacją sprzedaży internetowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu

Przejrzysty zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju kanałów e-commerce
  • zarządzanie sprzedażą produktów w firmowym e-sklepie.
  • rozpoczęcie sprzedaży produktów firmy w Amazon na rynkach: USA, UK, DE
  • zarządzanie sprzedażą na platformach i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
  • bieżąca analiza rynku, monitorowanie konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
  • planowanie i koordynacja działań marketingowych w zarządzanych kanałach
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami biznesowymi